Kontakt oss

Kontakt oss

Kontaktinformasjon

Postadresse

Postboks 317

8901 Brønnøysund

Besøksadresse

Storgt. 51-53

8900 Brønnøysund

Telefon:   75 01 82 10

e-post:  ppt@sh-region.no

 

 

Ansatte ved Sør- Helgeland PPT

Navn Stilling Kontaktperson for e-post
Anne Marit Olsen PPT- leder/ saksbehandler. BVGS, BBU og Voksenopplæringa anne.marit.olsen@sh-region.no
Anne Lund Sosionom/cand.mag. BVGS, Salhus skole, Vega barne- og ungdomskole, samt skolene og barnehagen i Vevelstad kommune anne.lund@sh-region.no
Gjertrud Gaard Ped Psyk- rådgiver Skolene i Sømna kommune gjertrud.gaard@sh-region.no
Hilde T. Mørk Spesialpedagog Barnehagene i Brønnøy og Vega kommune hilde.t.mork@sh-region.no
Tone Mærli Leksolog Barnehagene i Sømna kommune tone.marlie@sh-region.no
Sylva Kveinen Thomassen Spesialpedagog Skoler og barnehager i Bindal kommune sylva.thomassen@sh-region.no
Magnus Hamre Ped Psyk - rådgiver Hilstad skole og Nordhus skole magnus.hamre@sh-region.no
Hilde Rasch Sekretær   hilde.k.rasch@sh-region.no
 

Sist oppdatert den 13.jan.2016